Hakkımızda

En uygun çözümü, en ileri teknoloji ile sunmak vazgeçemeyeceğimiz en önemli ilkemiz ve misyonumuzdur. Bulunduğumuz dijital çağda, kullanıcılara pratik çözümler üretmek, Avukatlara yeni mesleki uygulama alanları açmak ve bunu global platforma taşımak, gelecek ile ilgili en büyük planımız ve vizyonumuzdur.

AvAraBul uygulaması, 2016 yılında temelleri atılan Best Work House Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık şirketine aittir. 

AvAraBul, bireysel ve kurumsal kullanıcıların ilgi alanlarına göre en hesaplı ve en uygun konumdaki Avukatı iOS ve Android uygulaması üzerinden bulmasını sağlamaktadır. İleri teknoloji VOIP (İnternet üzerinden arama) ve Çağrı Yönlendirme sistemi özelliği ile bireysel ve kurumsal kullanıcılar diledikleri avukata anında ulaşabilirler. Uygulama tüm kullanıcılar ve avukatlar için ücretsiz indirilebilir.

AvAraBul uygulaması hakkında detaylı bilgiye www.avarabul.com bağlantısından ulaşılabilir.

AvAraBul, Avukat Arama Bulma Uygulamasıdır.
İleri Teknoloji Hukuk ve İletişim Platformu

Bizi Takip Edin


©2017 AvAraBul, Tüm hakları Best Work House Bil. Tek. Dan. Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne aittir. Kopyalanamaz. Designed by Turuncu Internet Solutions , Developed by LGYtech